CIEF I. Phase

logo

Toimumisaeg: 15.10.2017-19.10.2017

Toimumiskoht: Guangzhou

Teema: Ehitusmaterjalid | Impordi-ekspordimess | Tööriistad

Koduleht: avaneb siit

Kontaktisik: Vadim Bondarenko

Telefoni nr: 6143086

E-post: vadim@karol.ee

Vaadatud: 99

› Saada päring

Mess

Teade

Nimi (nõutav)

Firma

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Maailma suurim, kaks korda aastas kolmes faasis toimuv impordi-ekspordimess leiab aset China Import and Export Fair Pazhou Complex keskuses linna idaosas. Üle miljoni ruutmeetri suurusel näitusepinnal eksponeerus viimati 24 553 eksponenti ning hiigelsündmust külastas 185 704 erialaspetsialisti. Teemarühmad ja osalejate kataloog on nähtavad ning priipääsuks registreerumine võimalik messi kodulehel.

1. faasi temaatika
ehitusmaterjalid (üldehitus, siseviimistlus, seina- ja põrandakatted, aknad ja uksed, klaas ja klaasehitus, looduskivitooted, sanitaartehnika ja vannitoamööbel); elektroonika ja kodumasinad (tarbeelektroonika, muu elektroonika ja automaatika, elektrimaterjalid, telekommunikatsioon ja infotehnoloogia, kodumasinad); valgustid ja komponendid; sõidukid ja varuosad (jalg- ja mootorrattad, autod, tarvikud ja lisavarustus); tööpingid; ehitus-, metsa- ja põllumajandustehnika; rauakaubad ja tööriistad; keemiatooted (toormed, plastikud, kumm, reagendid, põllumajanduskeemia, lõhkeained).

Lisaks pakume ka erineva kestvusega ekskursioone ja meelelahutusvõimalusi!

NB! Reisi tellimisel anname kaasa personaalse liikumislegendi (sisaldab ka kantonikeelseid juhiseid taksojuhtide tarbeks), märgistatud linnakaardi ja metrooskeemi!

Messi otsing

Esindame Stockholmi messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!

Esindame Reed Exhibitions messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!

Esindame Varssavi messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!

info
info