Aeroflot | Aasiasse ja USAsse läbi Moskva!

Küsi nõu ja pakkumist
reisikonsultandilt

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Aeroflotiga saab eksootilistele maadele lennata soodsalt. Ja seda ilma Venemaa viisata (Moskvas transiittsooni jäädes). Tänu kahele lennule päevas Tallinna ja Moskva vahel on kõigisse siintoodud sihtkohtadesse kummaski suunas olemas sama päeva lennuühendused. Hinna sisse kuulub äraantava pagasi vedu ja hea pardateenindus.

Pakkumise hinnaga on saadavust reisimiseks alates septembrist (kohati ka varem), ent kuupäevades tuleb olla paindlik. Näiteks jõulude ja aastavahetuse perioodil võivad hinnad olla oluliselt kallimad.

Edasi-tagasi piletite hinnad algusega Tallinnast:

SihtkohtEdasi-tagasi
Dubai, Araabia Ühendemiraadidal 479 €/in› Telli
Delhi, Indiaal 519 €/in› Telli
Bangkok, Taial 569 €/in› Telli
Peking, Hiina RVal 589 €/in› Telli
Shanghai, Hiina RVal 629 €/in› Telli
Phuket, Taial 629 €/in› Telli
New York, USAal 649 €/in› Telli
Guangzhou, Hiina RVal 669 €/in› Telli
Hanoi, Vietnamal 669 €/in› Telli
Ho Chi Minh, Vietnamal 669 €/in› Telli
Söul, Koreaal 729 €/in› Telli
Hongkongal 769 €/in› Telli
Tokyo, Jaapanal 789 €/in› Telli
Ulaanbaatar, Mongooliaal 789 €/in› Telli

Reis

Sihtkoht

Teade

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Lisavõimalused:

  • +50 euro eest on ühel suunal võimalik pikemalt (üle 24h) peatuda Moskvas (Venemaa viisa sel juhul vajalik!).
  • Samas riigis asuvaid sihtkohti võib omavahel kombineerida. Ehk lennata ühte linna ja tulla tagasi teisest. Hind on pool kummagi sihtkoha hinnast kokkuliidetuna.

Tingimused:

  • Müügi- ega reisiaeg ei ole reeglitega piiratud, aga toodud hinnatasemel kohtade saamiseks tuleks pilet enamasti vähemalt kolm kuud ette osta.
    NB! Saadavuses võib sihtkohtade ja kuude lõikes olla suuri erinevusi. Iga sihtkoha puhul võib esineda perioode, mil odavaimal hinnatasemel kohti pole. Puhkusemaiguliste Tai ja Vietnami puhul on üheks selliseks ajavahemikuks kindlasti jõulude ja aastavahetuse periood alates detsembri teisest dekaadist kuni poole jaanuarini. Suur reisijapoolne paindlikkus kuupäevades on kindlasti vajalik!
  • Pakkumine kehtib Aerofloti opereeritavatel lendudel ümberistumisega Moskvas. Venemaa viisa olemasolul võib Moskvas pikemalt peatuda, vaata täpsemalt lennupiletite lisavõimaluste alt.
  • Reisi kogupikkus peab jääma 170 päeva piiresse, minimaalse kohaloleku nõudeks on 2 päeva või laupäeva/pühapäeva vaheline öö sihtkohas.
  • Pileti ostmise ajal peavad kõigile lendudele olema kinnitatud broneeringud, kuupäevade lahtiseks jätmine ei ole võimalik.
  • Peale pileti väljakirjutamist ei saa seda ühelgi juhul reisija soovil tagastada. Kuupäevamuutused on võimalikud trahvi eest. Selleks on 100 € + Reisibüroo Karol teenustasu + võimalik vahe muutmishetkel saadaoleva hinnaga.

Hinnad eeldavad kohtade olemasolu odavaimas võimalikus broneerimisklassis. Reaalne kohtade saadavus võib kuupäevade ja sihtkohtade lõikes erineda. Odav lennuhind eeldab alati paindlikkust reisi ajas!

Hinnad põhinevad kehtivatel valuutakurssidel ning sisaldavad kõiki makse ja lisatasusid seisuga 31.05.2017. Nii maksude ja lisatasude kui valuutakursi muutused pakkumise kehtivuse ajal on võimalikud ja võivad kaasa tuua pileti lõpphinna muutuse.

 

info
info
info