Teenused

Küsi reisikonsultandilt pakkumist

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Reisibüroo Karol pakub laia valikut erinevaid reisiteenuseid! Vaata allpool lisainfot ja küsi pakkumist!
Lennud

Reisibüroo Karol pakub võimalust lennupileteid osta professionaalse nõustaja abil. See on sobiv nii lihtsamate marsruutide puhul ning kui soovitud lennud on täpselt teada, kui ka siis, kui on tegemist veidi keerulisemate soovidega.

Soovitame põhjalikult uurida, milline teenus peitub ühe või teise lennupileti taga. Mõnel juhul võivad esmapilgul soodsama hinnaga kaasneda täiendavad tasud näiteks pagasi lisatasu, pardateeninduse või lennule registreerimise eest. Seevastu võib veidi kallim hind eelmainitut juba sisaldada ning annab võimaluse reisida mugavama lennukitüübiga.

Reisibüroo Karol on Rahvusvahelise Lennutranspordi Assotsiatsiooni (IATA) liige, mis annab võimaluse väljastada rahvusvahelisi lennupileteid kõikjale maailmas.

Vaata käimas olevaid lennupiletite kampaaniaid ja sooduspakkumisi meie kodulehelt – puhkusereiside sooduspakkumised.

Majutus

Vajad head asukohta ärireisile või vaatamisväärsustega tutvumiseks, parimat merevaadet unustamatuks puhkuseks või hoopis privaatset hubasust väikeses perehotellis? Hotellil või mõnel teisel majutuskohal on oluline roll reisi õnnestumisel.

Reisibüroo Karol teeb koostööd maailma suurimate hulgi broneeringusüsteemidega, pakkudes laia valikut erahotelle või mugavat majutust kuurordis, kõike vastavalt Sinu vajadusele. Küsi pakkumist!

Laev

Reisibüroo Karol pakub laevareisideks erinevaid pakette: liini-, päeva- ja hotellireisid ning kruiisid. Pakettide erinevus seisneb peamiselt vahepealses ajas, mis jääb sihtkohta saabumise ja sihtkohast väljumise vahele.

Rõhutame, et enamik laevakompaniidest on üle läinud dünaamilise hinnastamise süsteemile, seega hind on vastavalt saadavusele ajas muutuv. Lisaks soovitame alati tutvuda laevafirmade reisitingimustega, milles kajastuvad ka piletite muutmis- ja tühistamisreeglid.

Laevale pääsemiseks peab reisija ostetud pileti vahetama pardakaardi vastu. Samuti antakse üle kõikide laeval tellitud teenuste lunastamiseks vajalikud kupongid.

Müüme järgmiste laevaliinide reise: Tallink, Linda Line, Viking Line, Eckerö Line, Stena Line, jt.

Kruiisid

Kruiisireis on üks muretumaid ja mõnusamaid puhkuseviise. Ühe reisi jooksul võid avastada väga palju erinäolisi paikasid, ilma et peaksid muretsema transpordi, majutuse või toidu pärast. Liikuv hotell viib Sind mugavalt ühest sadamast teise. Need on vaid osad paljudest põhjustest, miks kruiisid terves maailmas aina populaarsust koguvad.

Koostöös maailma suurimate ja hinnatuimate kruiisifirmadega pakume Sulle väga suurt valikut kruiise. Seilata saad Vahemerel, Kariibi merel, Aasias ja Okeaanias või lausa Alaskal. Kruiisid pakuvad midagi igale maitsele – Sind ootavad rikkalik meelelahutusprogramm, rohkelt lõbusaid ajaveetmisvõimalusi, gurmee-elamused erinevates toidukohtades, imelised vaated, sisukad ekskursioonid sadamalinnades ja enamgi veel. Aitame leida just Sulle sobivad kruiisid!

Kruiisid algavad pea igast maailma nurgast
Maailmas on rohkem kui 1000 sadamat, kuhu kruiisid Sind viia võivad. Populaarsemad neist asuvad Vahemere ääres ning USA idarannikul, kuid isegi Antarktikas võib leida kümneid sadamaid! Nii on kruiiside valik tohutult lai ning avastada võib nii Euroopat, Lähis-Ida, Põhja- ja Lõuna Ameerikat, Okeaania saari või hoopis Aafrika rannikualasid. Valiku näidispakkumisi leiad Reisibüroo Karol kodulehelt SIIN, kuid tegelik valik on oluliselt laiem – küsi endale meelepärast pakkumist reisikonsultandilt!

Mõned populaarseimad kruiiside alguskohad on:

 • Fort Lauderdale, Florida
  Fort Lauderdale on vaieldamatult üks maailma populaarsemaid kruiisisadamaid. Miamist umbes 50 km põhjas asuvast sadamast väljuvad enamjaolt Kariibi mere kruiisid. Laste lemmiklinn Orlando jääb sadamast umbes 350 km põhjapoole.
 • Miami, Florida
  Miami on eelkõige tuntud imekaunite randade ja tõeliselt lõõgastava eluolu poolest. Lisaks on tegemist populaarsuselt teise kruiisisadamaga Ameerika Ühendriikides. Populaarsuse üheks põhjuseks on kindlasti paljude lennufirmade ühendused nii Euroopast kui mujalt maailmast.
 • Barcelona, Hispaania
  Euroopa populaarseimaks kruiisisadamaks on Barcelona, mis on ideaalne alguspaik Vahemere ranniku ja väikesaarte avastamiseks. Enamjaolt väljuvad sealt Vahemere lääneosas seilavad kruiisid, mis külastavad selliseid sadamaid nagu Marseilles Prantsusmaal ja Civitavecchia Rooma lähistel Itaalias.
 • Veneetsia, Itaalia
  Itaalia üks pärleid Veneetsia on ühtaegu nii müstiline kui ka romantiline. Just seal asub ka üks kaunemaid kruiisisadamaid. Sadamasse hiilivad hiiglased annavad võimaluse veidi kõrgemalt visata pilk kuulsale kanalivõrgule.
Reisipaketid

Pakettreisid sobivad mugavust eelistavale reisijale, kes ei soovi reisimarsruuti omal käel kokku panna. Suureks plussiks on juba hinnas sisalduvad teenused ja võimalus seeläbi kulusid kokku hoida. Pakettreise korraldatakse pea igasse maailma nurka ja valik suureneb aasta-aastalt.

Reisibüroo Karol vahendab nii Eesti kui ka välismaiste reisikorraldajate pakettreise. Pakette on erinevaid, kuid üldjuhul kuuluvad ühte paketti edasi-tagasi lennupiletid sihtkohta, lennujaamatransfeerid sihtkohas, vastav arv öid majutust valitud hotellis, toitlustus vastavalt paketile ja reisiesindaja teenused sihtkohas.

Pakettreiside maailm on kirju ja seetõttu oleks hea meeles pidada mõningaid märksõnu:

 • Dünaamiline hinnastamine – pakettide hinnad on pidevas muutumises vastavalt kohtade saadavusele ja etteostu ajale. Paketi lõplik maksumus selgub broneeringu kinnitamise ja arve tasumise hetkel.
 • Soodsaimad hinnad – üldiselt pakuvad reisikorraldajad soodsamaid hindu eelkõige sihtkoha hooaja alguses või lõpus, mis võib tähendada vähendatud teenuste valikut ja ebasoodsamat kliimat.
 • Reisiesindajad – tasub teada, et sihtkohas tekkinud probleemide korral on esimeseks kontaktiks alati reisikorraldaja reisiesindaja või reisikinnitusel olev telefoninumber. See on tihtipeale ka hilisemate kaebuste lahendamise eelduseks.
Kindlustus

Ärge unustage reisikindlustust!
Reisikindlustus katab kulud, mis on seotud nii ootamatute tervisehädade kui ka paljude muude ebameeldivustega kodust eemal. Meie pakume Salva kindlustust. Valida saab tervise-, reisi- ja pagasikindlustused:

 • Tervisekindlustus – katab kulud reisija ja/või pereliikme ootamatu haigestumise või õnnetusjuhtumi korral.
 • Reisikindlustus – katab kulud reisi ärajäämise, katkemise, reisile või transiitreisile hilinemise korral
 • Pagasikindlustus – katab kulud pagasi hilinemise, kadumise, kahjustumise või varguse korral
Viisa

Reisi planeerides ja sihtkohta valides ei ole sugugi vähemtähtis info, mis puudutab antud riiki sisenemise tingimusi. Kas on vaja viisat? Kas piisab vaid eelnevalt reisiloa või e-viisa vormistamisest internetis või on vaja dokumendid saatkonda saata?

Kas saatkond asub Eestis, Soomes või hoopis kaugemal? Kõiki neid tingimusi arvesse võttes kujuneb viisa vormistamiseks ka arvestatav ajakulu. Kindlasti tuleb tähelepanu pöörata enne reisi planeerimist lisaks viisa vajalikkusele ka dokumendi olemasolule ja kehtivusele. Kas antud riiki on võimalik siseneda vaid ID-kaardiga või on siiski passi vaja? On riike, mis aksepteerivad näiteks vaid biomeetrilist passi. Kui kaua peab reisidokument kehtima? Lastega reisides on oluline teada, et olenemata vanusest peab ka kõigil lastel olema isiklik reisidokument. Ära jäta dokumentide ja viisainfo kontrollimist viimasele minutile.

Viisainfo:

Autorent

Autorent on abiks nii töö- kui erareisidel, pakkudes võimalust omal käel ja omas tempos ringi liikumiseks. Reisibüroo Karol autopartnerid pakuvad autorendi võimalust pea kõikides maailma riikides.

Autorendi broneerimiseks ja kasutamiseks palume arvestada järgnevaga:

 • Auto rentimiseks peab olema vähemalt 21 aastat vana, omama kehtivat juhiluba ja vähemalt 2-aastast sõidukogemust.
 • Auto kättesaamisel peab juht (isik, kelle nimel on rendileping) esitama kehtiva krediitkaardi, millelt autorendi firmal on õigus võtta deposiit kokku lepitud summas.

Autorendi pakkujad:

AVIS, HERTZ, Europcar, ABC Rent

Ühistransport

Pakume Euroopa ja kogu maailma rongi- ja elektrirongipileteid, bussipileteid, metroo, trammi- ja trollipileteid, ning ühispileteid kõigist eelnevaist! Küsi pakkumist!

 • Rongipiletid

Euroopas võib rongisõit nii mõnelgi juhul osutuda lendamisest kiiremaks ja soodsamaks, kuna rongijaamad asuvad enamasti südalinnas. Eelkõige väärib see kaalumist selliste marsruutide puhul, kuhu lennufirmadel mugavad ühendused puuduvad. Telli rongipilet juba enne reisi!

Näiteks Frankfurdis ja Pariisis asuvad pikamaarongide terminalid otse lennujaamades, pakkudes mugavat võimalust teekonna jätkamiseks ka juhul, kui Tallinnast Saksamaale või Prantsusmaale minnakse lennukiga.

Rongipiletite ostmine

Reisibüroos Karol saab broneerida pileteid peaaegu kõikidele Euroopa rongiliinidele, sh näiteks VR (Soome Raudtee), DB (Saksa Raudtee), ICE (kiirrongid Saksamaal), TGV (kiirrongid Prantsusmaal), Eurostar (ühendused Londonist läbi Eurotunneli Avignoni, Lille, Brüsselisse, Pariisi, Lyoni, Marseille), Thalys (Amsterdam, Brüssel, Pariis) ja paljud teised.

 • Bussipiletid

Reisibüroo Karol müüb pileteid Ecolinesi, Lux Expressi ja Simple Expressi bussiliinidele.

Liinireisid algusega Tallinnast, Tartust, Pärnust ja Narvast viivad paljudesse Euroopa suurlinnadesse, sealhulgas Berliini, Brüsselisse, Kiievisse, Moskvasse, Pariisi ja Prahasse, rääkimata Riiast, Vilniusest ning Peterburist, kuhu sõidab mitmeid busse päevas. Pikamaabussides on laiad istmed, internetiühendus ja mitmed muud lisamugavused.

 • Ühispiletid

Ühistranspordi ühispilet tavapäraselt sisaldab endast pääsu nii rongile, bussile, metroosse, kui muudele ühissõidukeile nagu tramm ja troll.
Sellised ühispiletid on näiteks Paris Visite ja London Visitor Travel Card.

Ürituste piletid

Meilt saab tellida pileteid erinevatele spordi- ja kultuurisündmustele.

 • Jalgpall | Inglismaa kõrgliiga, Hispaania liiga, Itaalia liiga, UEFA Cup, Šotimaa kõrgliiga, Tšempionite liiga, Saksamaa liiga
 • Korvpall | Final Four Euroleague
 • Tennis | USA Open, Itaalia Open, Wimbledon, Prantsusmaa Open, Stella Artois
 • Golf | Ryder Cup, Briti Open, USA Open
 • Ratsutamine | Royal Ascot
 • Vormel 1 | Türgi, Singapur, Hispaania, Monaco, Kanada, Prantsusmaa, Inglismaa, Saksamaa, Ungari, Itaalia, Belgia, Jaapan, Hiina, Brasiilia GP-d
 • Eurovisiooni Lauluvõistlus
 • Erinevate artistide kontserdid, muusikalid ja festivalid

 

Kinkekaart

Kui soovite premeerida oma töötajat või head klienti, kui tahate teha armsale inimesele kingitust, siis lahendab Teie mured Karoli kinkekaart. 

Kinkekaardi väärtuse valib kinkija, minimaalne väärtus on 30 eurot ja seda min 10 euro kaupa tõstes võib jõuda 700 euroni. Kui tahate teha kallimat kingitust, väljastame mitu kinkekaarti.
Kinkekaart annab kaardi saajale võimaluse ise otsustada, milline reisiteenus endale valida.

 • Kinkekaardi eest saab osta Reisibüroo Karol kõiki reisiteenuseid.
 • Kinkekaarti rahaks vahetada ei ole võimalik.
 • Kui kinkekaardi eest tehtava ostu maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vahet rahas ei tagastata.
 • Kui soovite osta reisiteenuse, mille hind ületab kinkekaardi väärtuse, saate puudujääva summa juurde maksta.
 • Kaotatud või rikutud kinkekaarti ei asendata.
 • Kinkekaart kehtib 2 aastat alates kaardi väljastamise kuupäevast.

karol_kinkekaart_esikylg1

 

Messi otsing

Esindame Las Vegase messi Balti- ja Põhjamaades

Broneeri ekspositsioonipind siit!

Konverentsid

Üle maailma toimuvad konverentsid

Otsing

Esindame Stockholmi messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!

Esindame Reed Exhibitions messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!

Esindame Varssavi messe Eestis, Lätis ja Leedus

Broneeri ekspositsioonipind siit!