Boonusprogramm

Küsi nõu ja pakkumist
reisikonsultandilt

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  E-post (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  Tule püsikliendiks

  Erakliendid on teretulnud liituma Karol OÜ (edaspidi: Reisibüroo Karol) püsiklientidele suunatud programmiga, mis võimaldab koguda boonuspunkte reisiostude eest ja nende punktide eest tulevikus lunastada kinkekaarte või allahindlusi.

  PÜSIKLIENDI TAOTLUSE LEIAD SIIT.

  • Lae ankeet alla, täida ära ja saada meile tagasi meilile info@karol.ee

  Püsikliendiprogrammiga saavad liituda kõik soovijad, kes vastavad järgmistele tingimustele:

  1. On vähemalt 16 a. vanad.
  2. Täidavad püsikliendi taotluse ning esitavad seejuures ainult tõeseid andmeid. Taotluse vormi saamiseks palume saata sooviavaldus e-posti aadressile info@karol.ee
  3. On, või soovivad hakata Reisibüroo Karol klientideks.
  • Boonuspunkte kogutakse reisiostude eest, mille tellimus on tehtud peale 7.09.2009.
  • Püsikliendile antakse boonuspunkte nii enda kui ka teiste isikute reiside eest, mille tellijaks ja organiseerijaks ta on.
  • Tellimuse esitamisel Reisibüroole Karol peab püsiklient end identifitseerima oma nime ja isikukoodi järgi. See kindlustab ostuga kaasnevate boonuspunktide arvelevõtmise ning hilisema kasutamise. Kui püsiklient saab Reisibüroolt Karol tellimuskinnituse ja/või arve, peab ta kontrollima, et tellijana on märgitud tema nimi. Muidu ei lähe selle ostu boonuspunktid arvesse.
  • Iga püsikliendi poolt Reisibüroos Karol sooritatud lõpliku tellimuse summa 10 euro suurune osa annab ühe boonuspunkti, mis koguneb püsikliendi boonuskontole. Näiteks puhkusereis perele, mis kokku maksis 1189 eurot, annab püsikliendile 118 punkti. Lõplik tellimus tähendab, et reis on tellitud ning tähtajaks Reisibüroole Karol tasutud.
  • Boonuspunktid laekuvad kliendi kontole õigeaegselt tasutud reisi eest kuni 1 kuu peale reisi toimumist.
  • Boonuspunkte ei anta reisiteenuse eest, mida müüakse Reisibüroo Karol poolsete hinnasoodustustega, või kui klient ei täida tellimisel kokkulepitud kohustusi.
  • Boonuspunktid kustutatakse Reisibüroo Karol poolt ning neid ei ole võimalik lunastada juhul, kui klient (boonuspunktide omanik) on Reisibüroo Karol ees võlglane või on käitunud Reisibüroo Karol suhtes ebaausalt.
  • NB! Püsikliendi ostudest kogutud punktid kehtivad kaks täisaastat alates punktide kontole laekumise kuupäevast (Seega 2022. aastal kogutud, kuid kasutamata boonuspunktid, kaotavad kehtivuse 31. detsembril 2024. aastal).
  • Boonuskonto väljavõtet reaalajas saab küsida Reisibüroo Karol reisikorraldajalt.
  • Boonuspunktid ei kuulu vahetamisele, tagastamisele, edastamisele, kinkimisele, müümisele, rahaks vahetamisele jne.

  Punktid on Reisibüroo Karol omand, mille kasutusõiguse saab püsiklient järgnevalt:

  1. Boonuspunkte saab vahetada Reisibüroo Karol kinkekaardi vastu, vastavalt kinkekaardi reeglitele, kursiga 1 punkt võrdub 0,1 eurot.
  2. Boonuspunkte saab kasutada hinnasoodustuseks uue reisi tellimisel, kus reisijaks on püsiklient ise või tema pereliige. Selleks peab boonuspunkte olema vähemalt 100 ja 1 boonuspunkt annab allahindlust kümme eurosenti.

  Reisibüroo Karol jätab endale õiguse muuta boonuspunktide andmise ja kasutamise korda. Võimalikud muudatused avaldatakse Reisibüroo Karol kodulehel www.karol.ee ning info selle kohta saadetakse püsikliendi e-posti aadressile.

  Messi otsing

  Esindame Stockholmi messe Eestis, Lätis ja Leedus

  Broneeri ekspositsioonipind siit!

  Esindame RX (endine Reed Exhibitions) messe Eestis, Lätis ja Leedus

  Broneeri ekspositsioonipind siit!

  Esindame IFP Group’i messe Eestis, Lätis ja Leedus

  Broneeri ekspositsioonipind siit!

  Üle maailma toimuvad konverentsid

  Konverentside ja messide otsingumootorid

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt