Lanzarote

Küsi Pakkumist

Lanzarote

Kõige erilisem ja omanäolisem Kanaari saar Lanzarote on vahva talvepuhkuse paik, kus lisaks rannamõnude nautimisele on mitmekesised võimalused aktiivseks ajaveetmiseks. Saart ilmestab ebamaiste vulkaaniliste vormide ja värvidega kuumaastik. Selle kogemiseks on parim paik Timanfaya rahvuspark, kus maapind on kõigest 10 cm sügavusel ikka veel tulikuum – kuni 350° C!

Lanzarote kaunid väikelinnad ja külad oma madalate valgete majadega harmoneeruvad ideaalselt ümbritsevate roheliste aedade ja tumeda laavapinnasega. Selle eest tuleb tänada saarelt pärit maailmakuulsat arhitekti Cesar Manriquet, kelle kontseptsiooni järgi on saar väga oskuslikult ja loodust säästvalt muudetud piltlikult öeldes suureks vabaõhumuuseumiks. Kõik, mis vaatamist väärib, on nauditaval esteetilisel tasemel esile toodud, samal ajal on loodud turismikeskustele sobiv infrastruktuur. Puhkajate käsutuses on hotellid, rannad, sportimisvõimalused, teemapargid ja loodusrajad. Loomulikult ei puudu Lanzarotel ka liivarannad, mille värv kõigub mustjatest kuni kuldkollaste ja isegi valgeteni.

Puerto del Carmeni kuurorti ääristab kuue kilomeetri pikkune liivarand ja promenaad kaupluste ja hubaste restoranidega. Kaunites Costa Teguise ja Playa Blanca kuurortides veedate lõdvestava ja rahuliku puhkuse.

Reisikorraldaja: Aurinko, TEZtour, Novatours

Küsi Pakkumist

Meeleolukaid elamusi pakuvad teile rahvusvahelised ekskursioonid. Vaieldamatult populaarseim väljasõit on Timanfaya rahvusparki. Omapäi seiklejatele soovitame rentida auto, et kaljust saart omas tempos avastada. Sihtpunktiks võib valida pealinna Arrecife või mõne kauni loodusliku vaatamisväärsuse , näiteks Põhja-Lanzarote Jameos del Agua laavatunneli ja maa-alused järved.

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt