Hiina üldinfo

Küsi Pakkumist

Hiina

Tuhandete aastate vanune ajalugu ja futuristlik tänapäev

Üle 5000 aasta vanuse ajalooga Hiina kuulub maailma tähtsaimate tsivilisatsioonide hulka. Lisaks võimsale kultuuripärandile pakub Hiina ka suurepäraseid ostuvõimalusi ning põnevaid kulinaarseid elamusi. Hiina köök on maakonniti väga erinev, seega tasub proovida erinevate piirkondade roogi.

Hongkong on linn, mis ühendab endas erinevad kultuurid ja põneva ajaloo ning samal ajal ka moodsa tipptehnoloogia imed.
Võimalik on broneerida ka kombineeritud reis! Hongkong–Borneo kombineeritud paketi broneerides saate lisaks suurlinnamelule kogeda ka lopsakalt rohelise vihmametsasaare kaunist loodust.

Riigipühad
01.01 Uus aasta
28.01.2017 Hiina uus aasta
01.05. Töörahva püha
01.10. Rahvuspäev

Küsi Pakkumist

Hiina

Tuhandete aastate vanune ajalugu ja futuristlik tänapäev

Sihtkohad:

Suurlinn Hongkong

Eksootiline Hongkong on Aasia suurlinn, kus elab umbes 7 miljonit inimest.

Kontrastideküllane Hongkong on põneva ajalooga kultuuride sulatuskatel, mis samal ajal pakub ka kaasaegse tipptehnoloogia imesid. Hongkongist leiame vilka liiklusega tänavaid, hiiglaslikke kaubanduskeskusi, värviliselt plinkivaid tänavareklaame ning arvukalt rohelusse uppuvaid kauneid parke. Hongkong pakub põnevust nii täiskasvanuile kui lastele. Linna populaarseimate vaatamisväärsuste hulka kuulub suurejoonelisi vaateid pakkuv Victoria Peak, kuhu saab sõita Peak Tram funikulööriga. Stanley linnaosas võib nuusutada möödunud aegade koloniaalhõngu, Wanchais puhuvad aga muinastuuled. Hongkongst vaid pooletunnise laevasõidu kaugusele jääb imeilus Lantau paradiisisaar, mille kaunis loodus ning võimsad skulptuurid ja templid üllatavad ka kogenud reisiselli.

Hongkongi eripalgelisus ongi tema suurimaks tõmbenumbriks. Lõuna-Hiina meres paiknev saar on ühest küljest tõeline Aasia metropol, teisest küljest pakub ka lõõgastavat rannapuhkust.

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt