Kuuba

Küsi Pakkumist

Eksootilised reisid Kuubale

Paradiisirannad, hellitav päike ja särtsakas salsa ootavad!

Miks Kuuba?

 • Kariibi kaunitari Kuubat on õnnistatud suurepärase troopilise kliima ja päikesega. Puhkajaid ootavad moodsad kõik hinnas teenust pakkuvad hotellikompleksid.
 • Loodussõpradele: Kuubalt leiab tõelisi paradiisirandu, kus imepeen liiv vaheldub sinirohelise kristallpuhta veega ning seda pilti raamivad võimsad palmid. Sisemaa mägedes ja orgudes paelub pilku lopsakas loodus.
 • Pealinn Havannas on segunenud möödunud aegade nostalgia kireva kariibiliku elustiiliga.  Tänavapildis püüavad pilku kaunid koloniaalhooned ning hoolikalt hoitud ning läikima löödud 50-ndatest pärit  Ameerika autod. Havanna vanalinna tänavatel mängitakse kitarri, peetakse malelahinguid ning veedetakse aega sigarihõngulistes pisikestes baarides. Õhtud kuluvad salsa ja rumba taktis jalga keerutades.

Kuurort: Varadero on heatasemeliste kõik hinnas teenust pakkuvate hotellidega Kuuba päikeserannik. Siin on head võimalused sukeldumiseks, snorkeldamiseks, kalastamiseks, matkamiseks. Varaderos paikneb Kuuba ainus täismõõduline golfiväljak ning laste rõõmuks delfinaarium. Lumivalge 20 km pikkune liivarand, kristallselge soe merevesi  ning kuum ööelu teevad Varaderost puhkajate paradiisi.

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt