Costa Cruise

Küsi Pakkumist

Costa Cruises

Seila Costa Cruises kruiisilaevadega seitset merd

Costa Crociere S.p.A. on Itaalia kompanii, mille peakorter asub Genova’s. Firma on maailma juhtivaima kruiisi firma Carnival Corporation & Plc Group’i liige. Kõik laevad seilavad Itaalia lipu all ning opereerivad Vahemeres, Põhja-Euroopas, Balti merel, Kariibi merel, Kesk- ja Lõuna-Ameerikas, Araabia Ühendemiraatides, Kaug-Idas ja India Ookeanis.

Alates aastast 1948 pakub Costa unikaalset puhkust ja unustamatuid kruiise. Igal aastal suurendatakse sihtkohtade valikut ja koostatakse uusi kruiisi marsruute, et klientidel oleks võimalus külastada kõige kaunemaid kohti maailmas. Tänaseks saab alustada merereise ligi 30 sadamast maailmas, valida ligikaudu 100 erineva programmiga reisi vahel, mis annavad võimaluse külastada peaaegu 250 sihtkohta.
Costa Cruise väga laiast reisikavade valikust maailma kõige kaunimates meredes leiab igaüks kindlasti midagi, et oma puhkus täiuslikuks muuta!
Costale ei ole tähtis pakkuda oma klientidele mitte ainult arvukalt sihtkohti, vaid ka meeldivat ja ainulaadset pardateenust.

Miks valida Costa?

 • lai valik kruiise Ladina-Ameerikas, Kaug-Idas, India ookeanis ja Dubais ning AÜE’s, lisaks reisid Vahemeres, Põhja-Euroopas ja Kariibi merel.
 • Samsara Spa – suurim spa laevapardal, kahel tekil, mille leiab laevadelt Costa Concordia, Costa Serena, Costa Luminosa ja Costa Pacifica.
 • Luksuslikud Wellness kajutid ja sviidid Costa Atlantical ja Costa Mediterraneal, või Samsara kajutid ja sviidid Costa Pacifical, Costa Luminosal, Costa Serenal ja Costa Concordial koos spetsiaalse programmiga.
 • Noorte reisijate eeliseks (alla 18.a.) on tasuta kruiis – maksta tuleb vaid sadamamaksud.
 • Teenindus ööpäevaringselt, iga päev.
 • Jõusaalid, jooksurajad, basseinid, erinevad sportmängud (nt. jalgpall, tennis, võrkpall). Samuti organiseeritud sportlikud üritused. Lastele eraldi mängutoad ja klubid, üritused.
 • Mitmekülgne meelelahutusprogramm. Lisaks veel teatrid, tantsusaalid, kasiinod, raamatukogu, kino. Costa Luminosal 4D-kino.
 • Kajutid ka puuetega reisijatele ning lastega peredele.
 • Valitud lennujaamadest (Milano, Genova, Veneetsia, Rooma Fiumicino, Barcelona, Kopenhaagen, Amsterdam, Kiel, Hamburg, Hong Kong, Singapore ja Tianjin) bussitransfeerid sadamasse.
 • Pardal viies keeles infoleht – inglise, prantsuse, saksa, itaalia ja hispaania keeles. Lisaks mõnedel kruiisidel ka vene- ja portugalikeelne infoleht.
 • Toitlustus – suures valikus erinevaid roogasid. Peamiselt itaalia toidud, kuid samuti on rahvusvaheline köök ning ka vastava riigi köök, millises sadamas ollaks. Club restoranides pakutakse gurmee toite.
 • Suurepärane ekskursioonide valik – pealinnad, maalilised külad, fjordid ja mäed, muuseumid ning monumendid, rand.

Costa Crociere on juhtiv kruiisifirma Euroopas ja Itaalias. Kruiisifirmal on 15 laeva mahutavusega keskmiselt ca. 23200 reisijat (kahestes kajutites). Populaarseks on saanud kaks uut laeva – Costa Luminosa ja Costa Pacifica. Vaata kogu laevade valikut siit.
Costa reisijate arv on aastas ligikaudu 1 miljon. 98% Costa klientidest on reisidega rahul ja paljud neist on korduvreisijad.
Costa Cruise on esimene kruiisifirma, mis on saanud RINA poolt “Green Star” auhinna. See on sertifikaat, mis kinnitab, et kõik Costa laevad on keskkonnasõbralikud ning säästavad keskkonda, merd ja õhku, seal kus seilavad.

Lisainfo: www.costacruise.com

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt