Milano

Küsi Pakkumist

Milano

Shoppingu ja moe pealinn

Itaalia suuruselt teine linn on Lombardia maakonna pealinn ning ühtlasi selle äri- ja finantskeskus. Milanost leiab nii moekaid poode ja pilvelõhkujaid kui ka suurepäraseid arhitektuurimälestisi ja suurt kunsti.

Milanot külastades oleks patt mitte sisse astuda ühte paljudest muuseumidest, juua tassike espressot trendikas kohvikus või einestada moodsas restoranis. Samuti tasub kasutada juhust ning külastada Armani, Prada, Dolce & Gabbana jt moeloojate esinduspoode nende kodulinnas. Esinduspoode leidub kõige rohkem via Montenapoleonel.

Milano on kodupaigaks ka kuulsaimale ooperiteatrile maailmas – La Scalale, mis ehitati aastail 1776-1778 Santa Maria della Scala kiriku endisele kohale.

Milaano on maailma disaini- ja moepealinn, kuid siin on palju enamat kui vaid vilgas ärielu keskus – linna ajalooline traditsioon on rikas. Leonardo da Vinci tuli siia töötama Sforza Court’i jaoks – nende loss püsib, nagu ka Da Vinci kuulus maal viimasest õhtusöögist. Keskaegne Duomo, gooti meistriteos, asub linna keskel Vittorio Emanuele II galerii ja selle elegantsete kohvikute kõrval. Trendikaid söögikohti otsides tasub proovida Navigili, ostulusti rahuldamiseks on Milanos Via Ella Siga ja Via Monte Napoleone oma kanalite ja võrratu kaubavalikuga. Ja siis veel La Sala, mida peetakse Itaalia ooperi koduks, ja külaskäiku väärib ka San Siro staadion.

Ilm
Päeva keskmine temperatuur ºC

jan veebr märts apr mai juuni juuli aug sep okt nov dets
4 7 15 20 24 27 29 25 21 14 7 5

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt