London

Küsi Pakkumist

London

Siin leiab igaüks endale midagi

London on maailma populaarseim linnareiside sihtkoht. Linna külastatakse nii ajalooliste, pärimuslike, kultuursete vaatamisväärsuste kui ka meelelahutuslike ürituste pärast. Siit leiab lugematul hulgal paleesid, monumente ja muuseume, mida külastada ning kontserdisaalide, teatrite, muusikaklubide ja galeriide rohkus panevad kunstisõbrad valikute ees pead murdma.

Mida kindlasti Londonis vaadata ja külastada?
Kuninglikud ehitised nagu Hampton Courti palee, Kensingtoni palee, Buckinghami palee, Big Ben ning London Tower ja Whitehalli majesteetlik Banqueting House. St. Paulsi katedraal, kuninglikud Exchange ja Barbica kunstikompleksid. Greenwichis tasub ära käia meremuuseumis – Maritime Museum, kus asuvad Cutty Sark ja Royal Observatory. West Endi linnajaos – teatrid, Parlamendi hooned, Westminster Abbey, Briti Muuseum, Buckinghami palee ja Horse Guards aiad. Petticoat Lane ja Bermondsey turud lisavad kauplemisele õhkkonda. Juhul, kui teid huvitavad raamatud, siis selleks on õige paik Charing Cross Road, mis täis tuntud raamatukauplusi. Oxford ja Regent Streets ning Convent Garden on kõik kuulsad Knightsbridge’i nimesäilitajad.

Nädalalõpp Londonis sobib suurepäraselt kultuurireisiks ja puhkuseks – Tate galerii ja Tate Modern ning miks mitte astuda sisse loodusmuuseumi Natural History Museumi ja kui jalad on väsinud, on võimalus neid puhata lasta mõnes Londoni pargis istudes või hoopis London Eye’lt, kus vaated linnale on hingematvad.
Kui kõht tühi aitavad nälga kustutada hõrke roogi ja kiirtoitu pakkuvad söögikohad, mis avatud peaaegu igal kellaajal ning neid leidub pea igal sammul. Ja muidugi ei saa Londonis ilma shoppamiseta – milleks kõige paremini sobib Oxford Street.

Kliima
Päeva keskmine temperatuur ºC

JanVeebrMarAprMaiJunJulAugSeptOktNovDets
447912161716151175

 

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt