Seišelli tuuletallaja kannul

Küsi nõu ja pakkumist
reisikonsultandilt

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Hei reisisellid, Teid ootavad Seišellid! Pakume kevadisi individuaalreise muinasjutulise saareriigi suurimale, Mahé saarele India ookeanis:

REISIAEG: 22.4-1.5.2021 (näidiskuupäevad ja -reisipaketid)

Pakettreiside hinnad reisija kohta (kohaga kaheses toas, eeldades kahte koos reisijat tellija poolt):

Hinnas sisaldub:

  • Turkish Airlines täispagasiga (8kg+30kg) lennupilet Tallinn-Istanbul-Mahe-Istanbul-Tallinn
  • privaattransfeer lennujaam-hotell-lennujaam
  • koht 2-ses hotellitoas Mahe saare rannapiirkondades,  7 ööd, 23-30.4, hommikusöögiga
  • Salva reisikindlustus 10 päevaks

Lisatasu eest: 

  • Üksinda toas ööbimise ja üksiktransfeeri lisatasu

Tingimused:

  • Pakkumine kehtib vaid vaba vastava kategooria lennukoha ja hotellitoa olemasolul broneerimise hetkel.
  • Reisi hind kajastab lendude ja vabade hotellitubade hetkeseisu kuupäevaga 22.3.2021 ja võib seoses nende vahepealse täitumisega muutuda.
  • Broneerimiseks on vajalik iga reisija passijärgne täisnimi ja sünniaeg.
  • Kehtivad Reisibüroo Karol tellimistingimused.

NB! Lisaks nähtavatele näidispakettidele teeme reisipakkumise ka Teie soovitud aegadeks ja/või lennufirmadega ja/või hotellidega. Küsige pakkumist!

Seišellide info:

Pealinn: Victoria
Pindala: 455 km2
Riigikeeled: inglise, prantsuse ja seišelli
Rahvaarv: 93 400 (2015.a. andmed)
Riigikord: presidentaalne vabariik
Rahaühik: ruupia (SCR) = u. 0,040 EUR
Ajavöönd: maailmaaeg +4 tundi

Asukoht
Seišellid (ametlikult Seišelli Vabariik) on saareriik India ookeanis Madagaskarist põhja ja kirde pool, 1500 kilomeetri kaugusel Aafrika mandri idarannikust. Riigist läänes  asuvad Keenia, Tansaania ja Sansibar, edelas Komodoorid ja Mayotte, lõunas Madagaskar ja Reunion, kagus Mauritius ning kirdes Maldiivid. Seišellid on Aafrika väikseim riik, hõlmates umbes 115 saart, millest 33 on asustatud. Suurim saar on Mahé, millel elab ligi 80% rahvastikust. Riigi rannajoone kogupikkus on 491 kilomeetrit ja pikim vahemaa maismaal 27 kilomeetrit.

Kliima
Seišellidel valitseb troopiline kliima. Keskmine temperatuur on +26…+28 °C, sademeid keskmiselt 2400, mägedes kuni 4000 mm aastas. Vihmaperiood kestab detsembrist märtsini ja kuivaperiood maist oktoobrini. Kontrastid aastaaegade vahel on väikesed.

Loodus
Seišellid koosnevad kahest suurest saarterühmast. Kirdeosas asub saarterühm Inner Islands, millest suurema osa moodustavad Graniidisaared ning edela- ja keskosa hõlmavad Korallisaared ehk Outer Islands.

Inner Islandsi saarterühmas on kokku 42 saart, suuremad neist Mahé (157,3 km²), Praslin (38,8 km²), Silhouette (20,7 km²), La Digue (10 km²) ja Felicite. Graniidisaared on tekkelt väga vanad ning asuvad suhteliselt lähestikku. Pinnas on neil viljakam ja elustik liigirohkem kui Korallisaartel.

Korallisaared (Lõuna korallisaared, Amirandid (26 saart), Aldabra saared (67), Alphonse’i saared ja Farquhari saared (13)) paiknevad üksteisest kaugel ning on madalad (4–8 meetrit), neil domineerivad lubjakivi ja õhukesed kuivad mullad.

Riigi kõrgeim tipp on Seychellois (905 meetrit) Mahé saarel.

Aastal 2000 katsid metsad 67% riigi territooriumist, peamiselt suuremate saarte siseosas. Saartel leidub palju endeemseid taime- ja loomaliike. Graniidisaartel kasvab umbes 75 endeemset taimeliiki ning Aldabra saartel lisaks umbes 25 liiki.

Levinud on mitmesugused palmid, pandanid, sõnajalgpuud, orhideed ja viigipuud. Mahé saarel kasvab muu hulgas väljasuremisohus meduuspuu ja kohalik lihasööjataim.

UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluvad Aldabra atoll ja Praslini saarel asuv palmimetsareservaat Vallee de Mai.

Roomajaid on saartel 38 ja kahepaikseid 12 liiki. Tuntud on hiidkilpkonnad. Linnuliike on riigis 274, sealhulgas 17 endeemset ja 16 ohustatud liiki (teiste hulgas seišelli tuuletallaja, sultantait ja seišelli bülbül). Lindude hulgas on veel seišelli sinituvi, malagassi tuvi, seišelli kaeluspapagoi, mitmesugused värvulised, tiirud ja fregatilinnud.  Saartel leidub 25 liiki imetajaid; 6 liiki käsitiivalisi, neist neli liiki on ohustatud.

info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt