Vahemere pärl Djerba

Küsi nõu ja pakkumist
reisikonsultandilt

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

Noppigem see pärl Tuneesia imekaunil saarel!

Pakume kuldseks sügiseks nädalaseid, otselendudega pakettreise Djerba kuurortidesse:

REISIAEG: pühapäevast pühapäevani, kolm väljumist vahemikus  03.-24.10.2021 (24.10. toimub viimane tagasilend)

Pakettreiside hinnad reisija kohta (kohaga kaheses toas, eeldades kahte koos reisijat tellija poolt):

  • Club Lella Meriam**** , Zarzis piirkond | Kõik hinnas, 7 ööd | Hind al €585
  • Djerba Resort**** , Midoune piirkond | Kõik hinnas, 7 ööd | Hind al €655
  • Caribbean World Thalasso Djerba**** , Midoune piirkond | Kõik hinnas, 7 ööd | Hind al €679
  • Club Calimera Yati Beach**** , Midoune piirkond | Kõik hinnas, 7 ööd | Hind al €765
  • Royal Garden Palace***** , Midoune piirkond | Kõik hinnas, 7 ööd | Hind al €839

Üksinda toas ööbimisel on paketi hind kallim.

NB! Reisi hind kajastab lendude ja vabade hotellitubade hetkeseisu kuupäevaga 14.4.2021 ja võib seoses nende vahepealse täitumisega muutuda.

Hinnas sisaldub:

– Smartlynx tellimuslennu pilet Tallinn-Djerba-Tallinn, täispagasiga (5kg+20kg)
– lennujaamatransfeerid sihtkohas
– majutus valitud hotelli kahekohalises toas
– toitlustus vastavalt paketile ​
– reisiesindaja teenused sihtkohas

Lisatasu eest:

– Reisikindlustus
– Ekskursioonid
– Autorent
– Üksi toas ööbimise lisatasu

Tingimused:

– Reisibüroo Karol on reisipakettide ametlik edasimüüja.
– Reisikorraldaja on Novatours OÜ. Kehtivad Novatours reisitingimused.
–  Hinnad on informatiivsed.
–  Kohtade arv on piiratud.
– Valik on suurem, küsige lisa.

Tuneesiasse reisides:

* Hetkel on nõutav tõend negatiivse PCR-testi kohta (inglise keeles), mis peab olema tehtud mitte varem, kui 72h enne riiki saabumist.
* Samuti on vajalik reisieelse e-reisivormi täitmine.
* Hetkel peavad reisijad saabumisel jääma hotellis 48 tunniks eneseisolatsiooni, millest nad vabanevad uue, kohapealse PCR-testi, negatiivse tulemi korral.
* Pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast reisi.

Eestisse naastes:

* Hetkel Eestisse naastes on vaja esitada piiriületaja deklaratsioon. Deklaratsiooni saab teha elektrooniliselt siin:  https://iseteenindus.terviseamet.ee/
* Hetkel Eestisse naasmisel on kohustuslik 10-päevane eneseisolatsioon.
* Inimesed, kes ei soovi 10 päeva jooksul pärast Eestisse saabumist oma liikumisvabadust piirata, võivad teha koroonaviiruse PCR testi juba välisriigis, kuni 72 tundi enne Eestisse saabumist. Eestis olles on võimalik mitte enne kui kuuendal päeval pärast välismaal tehtud esimest testi teha teine test. Kui Türgis on tehtud esimene test, mille tulemus oli negatiivne, siis naastes Eestisse tuleks olla eneseisolatsioonis, kuid tohib käia nt poes, tööandjaga kokkuleppel tööl, ent vältida tuleb mittevajalikke kontakte. Inimene vabaneb 10-päevasest liikumisvabaduspiirnagust ennetähtaegselt, kui mõlema testi tulemused on negatiivsed.
* Juhul kui Türgis end testida ei soovita, on võimalik teha test Eestisse saabudes lennujaamas. Eesti elanikele on testimine tasuta, välismaalased saavad kohapeal tasuda kaardimaksega. Proovi võtmine võtab aega umbes 5 minutit, lennujaamas testitakse inimesi elavas järjekorras. Kuni esimese testitulemuse saamiseni tuleb olla eneseisolatsioonis. Kui tulemus on negatiivne, võib naasta tööellu kui kaugtöö ei ole võimalik ja teha hädavajalikke käike, käia poes jne, kuid vältida tuleks mittevajalikke kontakte. Teine test tuleb teha 6 päeva peale esimest testi. Tavaellu võib naaseda peale teise testi negatiivse vastuse saamist.

Reisipiirangud ja reeglid ei olene reisikorraldajast ja võivad muutuda.

Tuneesia info:

Pealinn: Tunis
Pindala: 163 610 km2
Riigikeel: araabia
Rahvaarv: 11 565 204 (2018.a. andmed)
Riigikord: presidentaalne vabariik
Rahaühik: dinaar (TND) = u. 0,31 EUR
Ajavöönd: maailmaaeg +1 tund

Asukoht
Tuneesia on riik Põhja-Aafrikas, mis piirneb läänes Alžeeriaga ja kagus Liibüaga, põhjas ja idas aga Vahemerega. Lõunast ümbritsevad riiki Sahara kõrb ja Atlase mäed, millede keskmine kõrgus on 700 meetrit. Kõrgeim mäetipp on Djebel Chambi (1544 m) ja madalaim punkt paikneb 17 meetrit allpool merepinda ( Shott al Gharsah soolajärv).

Kliima
Tuneesia põhjaosas ja rannikualadel valitseb lähistroopiline kliima, riigi keskosas ja lõunas aga troopiline kõrbekliima. Kliimat mõjutavad nii Vahemeri kui Sahara kõrb. Kõige enam mõjutab Vahemeri Tuneesia põhjaosa. Sügisel ja talvel toovad vastu mägesid põrkuvad põhjatuuled sellesse piirkonda niiskuse, millele vaatamata sajab siin harva – Tuneesia keskmine sademete hulk aastas on 100–1500 mm. Talvekuu keskmine õhutemperatuur on selles piirkonnas 10–21°C ning suvekuu oma 26–33°C, mistõttu on kevadel ja sügisel mere ääres soe. Ööd on jahedad.

Djerba saar
Djerba saar on Tuneesia suurim (500 km²), olles riigi lõunapoolseimaks kuurordiks. Saart kutsutakse hellitavalt ka ka Vahemere pärliks või Tuneesia Tahitiks. Imeilus loodus loob siin romantilise õhkkonna. Legendi järgi, mida kasutas oma loomingus Kreeka laulik Homeros, on just Djerba saar see koht, kuhu Odüsseus Trooja sõjast naastes seitsmeks aastaks pidama jäi. Saarel on 213 mošeed, kohalikke muslimeid võib aga eeskujuks seada tolerantsuse poolest teiste religioonide esindajate suhtes. Siia on elama asunud ka juudi kogukond. Ühe legendi järgi saabusid kohalikud juudid siis, kui Jeruusalemm vallutati. Berberi keelt kõnelevad elanikud moodustavad Põhja-Aafrika vanima etnograafilise juudi kogukonna.

info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt