Flachau

Küsi Pakkumist

Flachau

Suusapuhkusele Austria alpidesse

Suusapiirkond asub Salzburgist lõunas ja lookleb üle mitmete mägede ja orgude ühendades hulgaliselt erinevaid mägikülasid. Enamus mäetippudest on küll kahest kilomeetrist madalamal, kuid lumepuudust pole karta – kunstlume tootmise süsteem katab radasid sajaprotsendiliselt. Mäkketõusu teevad eriti nauditavaks kiired ja mugavad tõstukid.

Flachau suusanõlvad (177 km radasid) on peamiselt keskmise raskusega. Liikudes mööda mägesid on võimalik jõuda Wagraini, kust saab teekonda jätkata edasi kuni Alpendorfi külani. Selline vaheldusrikas pikk päevateekond on jõukohane igaühele.

5 km kaugusel asuvast Flachauwinklist (88 km radasid), kuhu viib tasuta suusabuss, saab suusatada Zauchensee ja Kleinarli küladeni. Zauchensee nõlvad on erineva raskusega – algajatele sobilikest pikkadest laugetest kuni naiste maailmakarika kiirlaskumise rajani.
Puutumatu lume otsijad suunduvad 2188-meetrise Gamskogeli mäe lumistele põhjanõlvadele. NB! Pargihuvilistele – Flachauwinklis on Austria suurim lumepark. Lisainfot pargi kohta leiab http://www.absolutpark.com/.

Külaelu
Flachau on Salzburgist ainult 70 km kaugusel asuv suhteliselt hajali asustusega külake, kus on sündinud ja kasvanud austerlaste ebajumal kahekordne olümpiavõitja Hermann Maier. Selle elava legendi tegemistega saab tutvuda tema fan-shop`is. Flachaus puudub tippsuusakeskuste närvilisus – ruumi on lahedalt suurtele ja väikestele nii mäel kui külas. Kahel päeval nädalas avatakse õhtuseks suusatamiseks 1,5-kilomeetrine valgustatud mäenõlv.
After-ski on Flachaus meeleolukas. Suusapäeva võib lõbusalt lõpetada omanäolistes mägirestoranides, kust õhtu saabudes pimedas alla laskutakse.
Õhtud on alati rahvarohked suures söögija tantsukohas Musistadl`is, kuhu lausa kaugematest linnadest ja küladest nädalalõpuks meelt lahutama tullakse. Maja pakub iga päev elavat muusikat, õhtusööke rootsi lauas ja erinevaid temaatilisi üritusi.

Mäeinfo:
Küla kõrgus 925 m
Kõrgeim tõstuk 2188 m
Laskumisradu 265 km
Musti radu 34 km
Punaseid radu 145 km
Siniseid radu 86 km
Pikim laskumine 5 km

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt