Mayrhofen

Küsi Pakkumist

Mayrhofen

Austria suurim liustik, kõige järsem hooldatud rada ja suurim gondeltõstuk asuvad just Zillertali orus! Hintertuxi liustik, äärmiselt mitmekesine valik erinevaid suusakeskusi ja laskumisi, tõeline Tirooli hõng, tore suusaküla ja head majutused!

Mayrhofeni suusaküla asub Zillertali orus 630m ü.m.p. ning on ühtlasi oru suurim administratiivne keskus. Ent sellele lisaks on Mayrhofen justkui oru elavalt tukslev süda, mis seob ümberkaudseid suusakeskusi. Zillertali orus on kokku 4 arvestatavat suusakeskust, milledes kõigis kehtib Zillertali Superskipass. Kokku võimaldab ühine suusapilet kasutada 174 suusatõstukit ja laskuda kokku 636 km suusanõlvadel.

Otse Mayrhofen kohal kõrgub Mayrhofeni suusakeskus Penkeni ja Ahorni laskumistega. Penkenisse tõuseb gondeltõstuk otse linna peatänavalt, mis viib suusatajad peaaegu 1200 m külast kõrgemale. See mägi on hea paik suusatamiseks ka külma ja tuulise ilmaga, kuna metsavahelised rajad ja mitmed kinnised tõstukid pakuvad ilma eest kaitset. Ahorni suusamäele viib detsembris 2006 avatud uhiuus, korraga 160 inimest mahutav tõstuk. Mayrhofeni keskuses on kokku 157 laskumiskilomeetrit. Adrenaliini otsijatele pakub naudingut Austria kõige järsema, 78% kaldega nõlv „Harakiri” ning lumelauduritele on avatud põnev Burton lumelauapark, mida peetakse ka Austria parimaks.

Hintertuxi liustik asub Mayrhofenist umbes pooletunnise sõidu kaugusel. Kuni 3250 m kõrgusele merepinnast ulatuvad tipud pakuvad nii 100% lumegarantiid, toredaid suusaelamusi kui ka võrratuid loodusvaateid. Kuigi on tegemist kõrge liustikuga, ei tähenda see seda, et laskumised oleks rasked. Pigem on Hinteruxi nõlvad keskmisele suusatajale ning omad laskumised on ka päris algajatele. Tundub, et lumi ei lõpe siin iial, sest isegi hiliskevadel võib liuelda puuderlumel.
Zillertal Arena keskus oma 160 km laskumistega kõikides raskusastmetes kuulub Austria suurimate ja modernsemate keskuste hulka. Keskus ulatub kuni 2500 m kõrgusele merepinnast.
Kaltenbachi keskus, olles üsna hiljuti ühendatud tõstukite ja laskumistega ka Hochfügeni suusakeskusega, pakub nüüd suusanaudingut 155 kilomeetril laskumistel. Keskuste kõrgeim ühenduspunkt asub 2500 m kõrgusel merepinnast.

Suusatamine pole ainus tegevus, millega aega sisustada – meeleolukas after-ski jätkub küla arvukates baarides ja pubides hiliste õhtutundideni ning tervisekeskuse basseinid ja saunad lohutavad väsinud lihaseid.

Mäeinfo:
Küla kõrgus 630 m
Kõrgeim tõstuk 3250 m
Laskumisradu 530 km
Musti radu 92 km
Punaseid radu 274 km
Siniseid radu 164 km
Pikim laskumine 12 km

 

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt