Obertauern

Küsi Pakkumist

Obertauern, Austria

Obertauern – see on ilus ja kompaktne suusaküla ning väga hea radade ja tõstukite võrgustik – kvaliteet igas detailis!

Suusapiirkond koosneb Obertauerni ja Grosseck-Speierecki nõlvadest, kus kehtib ühine tõstukipilet. Mugavust armastavale puhkajale, kes ringi seiklemist paljuks peab, sobib alati lummeuppunud Obertauern. Siinsed rajad (100 km) kulgevad ringjalt ümber küla ja ei ole väga pikad. Kogu keskus on kõikidest tippudest hästi nähtav, seega on lihtne orienteeruda. Kõik nõlvad on metsapiirist kõrgemal ning on puutumatut lund raja kõrval küllaga. Kaks korda nädalas on suusatamiseks-lauatamiseks avatud ka õhtune valgustatud suusarada.
Grosseck-Speiereck (50 km radu), kuhu tasuta suusabuss viib veerand tunniga, pakub suuremaid kõrguste vahesid, tänu millele saab nautida pikki metsavahelisi laskumisi alla orgudesse. Nõlvadel on tavaliselt vähe rahvast ja puuduvad tõstukijärjekorrad.
Obertauerni küla on igati kaasaegne – suusarajad mööduvad peaaegu kõikidest hotellidest nii, et suuskadele saab kohe ukse eest. Ka muu korralikuks suusapuhkuseks vajalik – poed, restoranid, baarid, klubid – on mugavalt käe-jala juures.
After-ski on austriapäraselt elav. Popimad pubid jäävad küla keskusesse suunduvate suusaradade äärde, et oleks mugav otse mäelt treppi liuelda. Käidavamad kohad tervitavad pealelõunal hea muusikaga mäelt laskuvaid januseid, õhtul aga täidavad edukalt ööklubi funktsioone ja tõmbavad lõbutsejaid kuni hommikutundideni.

www.obertauern.com

Mäeinfo:
Küla kõrgus1740 m
Kõrgeim tõstuk2350 m
Laskumisradu150 km
Musti radu11 km
Punaseid radu52 km
Siniseid radu87 km
Pikim laskumine9 km

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt