Saalbach

Küsi Pakkumist

Saalbach

Suusapuhkusele Austria alpidesse

Nelja küla ühendav Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn on kompaktne ja mugav suusakeskus. Siin on moodsad ja kiired tõstukid, stiilne küla ning tõeliselt elav after-ski.
Saalbachi suusatsirkuse suur ja väga mitmekülgne radade valik sobib eelkõige algajale ja keskpärasele suusatajale. Suurem osa radadest on päikeselistel nõlvadel kus leiab mitmeid eripalgelisi õdusaid mäekohvikuid. Terrassidel saab mõnusalt aega veeta ja nautida kohalikke roogasid. Saalbach pakub hea võimaluse ka edasijõudnud suusatajale oma võimed proovile panna. Skicircus Challenge nimeline ring Saalbachi suusamägedel on üks Alpide kõige nõudlikumaid, pakkudes piisavat väljakutset ka hea ettevalmistusega suusatajale terveks päevaks – 72 km laskumisi, 32 suusalifti ja 6-7 tundi vaheaegadeta suusatamist. Ring hakkab Saalbachi keskusest, läbib Leogangi, Fieberbrunni ja Hinterglemmi ning finaaliks ja lõpuspurdiks pikk must lõpurada tagasi Saalbachi keskusesse. Kauneid vaateid vaadata ei aega ei ole, aga sportikku lusti pakub küllaga. Tõeline mägedehunt saab end proovile panna mitmetel mustadel nõlvadel. Kirss tordil on meeste MK-etapi kiirlaskumise rada Hinterglemmis.

Lumelauduritele on fun-pargid Leogangis ja Hinterglemmis. Peale Saalbachi keskuse ühendamist Fiberbrunniga on sellest saanud ka tõeline freeride suusatajate meka. Fiberbrunnis on head võimalused off-piste huvilistele ja juba aastaid on seal korraldatud mainekaid freeride võistlusi nagu Freeride World Tour ja Freeride Testival. Peaaegu kogu piirkond on kaetud kunstlume tootmise võrgustikuga.

Saalbach on üks ilusamaid Austria suusakülasid. Armsas ja elavaloomulises külas on tunda tõelisele alpikülale omast sarmi. Jalakäijate tsoon tagab mugava ja meeldiva jalutuskäigu arvukate restoranide, baaride ning poodide vahel.
Õhtuti on avatud gondeltõstuk ja valgustatud suusarada, mis tõstukipileti omanikule on lisatasuta.
Saalbach sobib nooruslikele ja aktiivsetele inimestele, sest ööelu vaibub alles varastel hommikutundidel.

www.saalbach.com

Plussid ja miinused:
+ väga elav ööelu
+ nii Saalbachi kui Hinterglemmi peatänavad on autovabad
+ palju mägikohvikuid ja –restorane
+ päikeselised mäenõlvad
+ suur kunstlume tehnika ja suurepärane rajahooldus
– öösiti võib olla väga lärmakas

After-ski:
Saalbachi kõrval mäejalamil asuv Hinterhagalmi pubi;
Küla keskuses asuv asuv pubi Castello;
Hea köögiga restoranid Bärenbachhof, Peters ja Pip Mex.

Mäeinfo:  
Küla kõrgus 1003 m
Kõrgeim tõstuk 2100 m
Laskumisradu 270 km
Musti radu 17 km
Punaseid radu 128 km
Siniseid radu 125 km
Pikim laskumine 7.5 km

  Reis

  Teade

  Nimi (nõutav)

  Email (nõutav)

  Telefon (nõutav)

  Soovin ka kindlustust

  info
  info
  info

  Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

  Vaata lähemalt