Avasta Läänemere pärlid!

Küsi nõu ja pakkumist
reisikonsultandilt

Reis

Teade

Nimi (nõutav)

E-post (nõutav)

Telefon (nõutav)

Soovin ka kindlustust

KRUIISID

Läänemere suurim kruiisilaev Silja Europa teeb 2020. aastal Tallinnast viis erikruiisi: neli Visbysse ja üks Mariehamni.

VISBY
LÄÄNEMERE KIRKAIM PÄRL

✔TALLINN-VISBY-TALLINN
✔5., 12. ja 26. juuli ning 2. august 2020
✔Hind al 126 € reisija
✔Club One’ile al 120 € reisija

Ekskursioonid:

 1. VISBY JA LÄHIÜMBRUS
  3-tunnine ingliskeelse giidiga bussiekskursioon viib mööda hästi säilinud Visby linnamüürist ning suundub edasi piki rannikut Krusmynta ürdiaeda ja kauni vaatega Võllamäele. Ekskursioon sobib kerge liikumisraskusega inimesele.
 2. PIPI PIKKSUKA TEEMAPARK
  Pipi Pikksuka teemapargis Kneippbyn on 50 vahvat atraktsiooni ning kõige krooniks asub siin Astrid Lindgreni raamatust tuttav Segasumma suvila. Lõbustuspark sobib ennekõike eelkooliealistele, veepargis leiavad tegevust ka vanemad lapsed ja täiskasvanud suvitajad.
 3. LOODE-OJAMAA JA LUMMELUNDA KOOPAD
  3-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib läbi metsade ja põldude Ojamaa populaarseima vaatamisväärsuse, Lummelunda koobaste juurde. Tagasiteel on peatus Krusmynta ürdiaias. Ekskursioon ei sobi liikumisraskustega inimesele.
 4. FÅRÖ SAAR
  6-tunnine ingliskeelse giidiga bussiekskursioon viib Rootsi kuulsa režissööri Ingmar Bergmani kodusaarele. Põhja-Ojamaal tutvume raukaritega ning teeme lõunapausi (hinna sees) Sudersandis, kus on kaunis liivarand ja 12. sajandist pärit kirik.
 5. VISBY LINN JALGSI
  2,5-tunnine eestikeelse giidiga linnaekskursioon tutvustab UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluva Visby populaarsemaid vaatamisväärsusi, sealhulgas Almedaleni parki, ligi 3,5 kilomeetri pikkust linnamüüri ja botaanikaaeda. Ekskursioon ei sobi liikumisraskusega inimesele.
 6. PÕHJA-IDA RINGREIS
  4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib läbi Põhja- ja Ida-Ojamaa looduskauneimate paikade – Võllamäele, Väskindesse, Tingstädesse ja Slitesse. Tagasiteel imetleme saare kuulsaid raukareid.
 7. LÕUNA-KAGU RINGREIS
  4-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Lõuna- ja Kagu-Ojamaa huvitavaimatesse kohtadesse – talupoodi, kalurikülla, keskaegsetesse kirikutesse, kloostri varemetesse ja saarele põgenenud eestlaste mälestuspaika
 8. KESKAJA NÄDAL
  2.–9. augustini annab Ojamaa tänapäev võimu üle keskajale. Festivaliks tuleb kokku narre ja talupoegi, rüütleid ja neitsisid, munki ja muusikuid

MARIEHAMN
LÄÄNEMERE HELKIVAIM PÄRL
Koge Soome ühe maalilisema saarestiku imetabast maastikku ning suurepäraseid vaatamisväärsusi.
Reisid toimuvad 19.juunil, 26. juunil ja 19.juulil.

✔TALLINN-MARIEHAMN-TALLINN
✔19. juuni 2020
✔Hind al 119 € reisija

Ekskursioonid:

 1. AHVENAMAA RINGREIS
  3,5-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon tutvustab Ahvenamaa peamisi vaatamisväärsusi ja annab ülevaate kohalikust eluolust. Ekskursioon ei sisalda sissepääsu tasulistesse muuseumidesse.
 2. METSLOOMASAFARI
  3-tunnine eestikeelse giidiga bussiekskursioon viib Käringsundi metsloomaparki. 45-minutilisel safaril on võimalik näha hirvi, metssigu, jaanalinde ja laamasid. Ekskursioon sobib nii lastele kui ka täiskasvanutele.
 3. MARIEHAMNI SADAM – ECKERÖ
  Transfeer viib Mariehamnist 35 kilomeetri kaugusele Eckerösse ja annab võimaluse külastada iseseisvalt kohti, mis piirkonnas huvi pakuvad. Pärastlõunal jääb piisavalt aega ka Mariehamniga tutvumiseks. Bussis ei ole eestikeelset giidi.
 4. MARIEHAMNI SADAM – KASTELHOLM
  Transfeer viib Mariehamnist 30 kilomeetri kaugusele Kastelholmi kindluslossi ja annab võimaluse külastada iseseisvalt kohti, mis piirkonnas huvi pakuvad. Pärastlõunal jääb piisavalt aega ka Mariehamniga tutvumiseks. Bussis ei ole eestikeelset giidi.
 5. RO-NO JALGRATTARENT
  Kui soovid nautida Ahvenamaa kaunist loodust ja vaatamisväärsusi omas tempos jalgrattal kulgedes, siis saarel on olemas Ro-No rattarendi võimalus.
 6. Lõuna looduses
  Saarel kaunis looduses lõunatamiseks oleme Sinu jaoks kokku pannud maitsva eine, mille saad kaasa osta alates 14 € eest laeva Fast Lane’i kohvikust.

Tingimused:

 • Reisikorraldaja on Tallink. Karol reisibüroo on Tallinki ametlik edasimüüja. NB! Vahendustasu ei lisandu!
 • Reisibüroo Karol on reisikorraldaja ametlik edasimüüja. Kehtivad Karol reisibüroo müügitingimused.
 • Ekskursiooni kohtade arv on piiratud.
 • Hinnad on informatiivsed
info
info
info
info

Spordiürituste ja kontsertide piletid üle kogu maailma

Vaata lähemalt